Eko-Piknik Kampinos 2019 – Papa Dance oraz Boys gwiazdami wieczoru

Imprezy, Piknik Kampinos Dance gwiazdami wieczoru - zdjęcie, fotografia
Portal ikampinos.pl 06/08/2019 09:25

Eko-Piknik w Kampinosie to jedna z największych imprez organizowanych w powiecie warszawskim-zachodnim. Co roku bierze w niej udział ogromna liczba mieszkańców. Impreza, organizowana przez Gminę Kampinos, cieszy się coraz większym powodzeniem. Rok 2019 to już XXI edycja tego wydarzenia. 

 

Impreza plenerowa skupia znanych wykonawców muzyki a także szereg wydarzeń towarzyszących. W latach poprzednich mogliśmy na scenie oglądać występy takich gwiazd jak Bajm, Zakopower, Perfect, Golec uOrkiestra, T.Love, Skaldowie oraz Żuki. 

 

Rok 2019 to występ zespołu Papa Dance oraz Boys. W imprezie udział bierze ponad 15 tys. czestników, którzy zawsze świetnie się bawią. Na gości czekać będą stoiska z regionalnymi wystawcami oraz przedsiębiorcami. Organizatorzy spodziewają się podczas tegorocznej edycji wydarzenia, gości władz samorządowych, Kampinoskiego Parku Narodowego oraz firm z całego regionu. 

Data Eko-Pikniku 2019 to 8 września, zatem już teraz warto wpisać datę do kalendarza. O szczegółowym programie będziemy informować na bieżąco. 

Reklama

Eko-Piknik Kampinos 2019 – Papa Dance oraz Boys gwiazdami wieczoru komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 15:12:44

    Witam czy Wystawcy na eko piknik w kampinosie robili zgłoszenia czy jest to impreza bezpłatna

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama