:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Gdzie spotkać łosia w Kampinosie: video

Gdzie spotkać łosia w Kampinosie - wielu turystów, miłośników przyrody, wybierając się na spacer do Kampinoskiego Parku Narodowego, marzy o spotkaniu łosia. Choć z daleka, wszak to król tej puszczy, jej symbol, jej znak firmowy.

Pan Maciej Polkowski wie, gdzie iść, by spotkać łosia, a nawet dwa, w Kampinosie. Zna Kampinoski Park Narodowy bardzo dobrze, fotografuje i filmuje jego przyrodę niezależnie od pogody, jej kaprysów, nawet przy dużym mrozie. A może to jego szacunek do tego miejsca sprawia, że królowie KPN pozują mu do zdjęć tak chętnie. Dziś zgodził się na opublikowanie przez nas filmiku, jaki nagral w puszczy, dokumentującego spacer, a chwilami trucht dwóch łosi. 

 

Gdzie spotkać łosia w Kampinosie?

Na to pytanie mamy chyba satysfakcjonującą odpowiedź. Otóż łosia, drodzy Państwo, stosunkowo łatwo spotkać w KPN i bywają one niemal wszędzie. Niedawno przekonali się o tym pracownicy dyrekcji Parku w Izabelinie, niemal jak na filmie "Przystanek Alaska" łośki podchodziły im pod same okna siedziby, skubiąc parapety. Ale niektórzy twierdzą, że łosie najłatwiej spotkać w obwodach ochronnych, jak Zaborów, Lipków, Przyćmień i Sieraków. Tak czy siak, życzymy Wam powodzenia. Jedno jest pewne, żeby spotkać łosia, trzeba się wybrać na wędrówkę po kampinoskiej puszczy, do czego gorąco zachęcamy.

gdzie spotkać łosia w kampinosie - komentarze opinie

  • ROBERTiKAROL - niezalogowany 2018-03-03 23:43:26

    dzisiaj widzieliśmy!!!111

  • jANUSZ - niezalogowany 2018-03-03 23:47:38

    nIEMORZLIWE!

Dodajesz jako: Zaloguj się