Informacje dotyczące strajku nauczycieli

Edukacja - szkoły , Informacje dotyczące strajku nauczycieli - zdjęcie, fotografia
Portal ikampinos.pl 07/04/2019 18:23

W związku z rozpoczęciem strajku Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie poinformowała, iż może dojść do utrudnień w przeprowadzeniu egzaminów dla klas ósmych szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum.

Z pisma Zarządu Oddziału Powiatowego ZNP w Sochaczewie z dnia 26 marca 2019 r. kierowanego do Dyrektor naszej Szkoły wynika, iż w placówce od dnia 8 kwietnia 2019 r. rozpoczęta zostanie akcja strajkowa, która będzie trwać do odwołania. O treści niniejszego pisma organ prowadzący został poinformowany w dniu 4 kwietnia 2019 r.

Również w dniu 4 kwietnia 2019 r. niezwłocznie po podjęciu informacji o strajku, w Urzędzie Gminy Kampinos odbyło się spotkanie mające na celu omówienie bieżącej sytuacji. Podczas spotkania Dyrektor Szkoły zobowiązała się do podjęcia wszelkich możliwych kroków mających na celu przeprowadzenie wskazanych wyżej egzaminów, jak również zabezpieczenia opieki dla dzieci, które w tym okresie będą przybywać do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. W opiekę nad dziećmi zaangażowane będę również Świetlice Środowiskowe oraz Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Kampinos.

Informacje dotyczące strajku nauczycieli komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama