Kampinoski szlak rowerowy zamknięty

Trasy rowerowe, Kampinoski szlak rowerowy zamknięty - zdjęcie, fotografia
Portal ikampinos.pl 24/11/2016 14:14

Kampinoski Park Narodowy informuje, że do czasu odwołania zamknięty zostaje szlak rowerowy na odcinku od Dziekanowa Leśnego do Kaliszek. Powodem takiej decyzji są trwające prace ziemne.

KPN przewiduje, że prace na szlaku rowerowym potrwają do 31 marca 2017 roku, choć termin ten może się w jedną lub drugą stronę przesunąć, o czym dyrekcja Parku na pewno poinformuje.

 

Wiemy dobrze, jak popularne wśród miłośników puszczy są tutejsze szlaki rowerowe. Biorąc pod uwagę, że zimy w Polsce bywają ostatnio lekkie, a prace mogą przeciągnąć się do początków wiosny, ta informacja może być dla nich ważna. W imieniu KPN uprzedzamy więc rowerzystów, by w tym czasie nie wybierali się na szlak rowerowy Dziekanów Leśny – Kaliszki. Mogą oni jednak korzystać ze szlaków pieszych, ale oczywiście w takim przypadku amatorzy dwóch kółek muszą uszanować pierwszeństwo spacerowiczów.

Co równie ważne, w tym czasie nie skorzystamy też z parkingu w Dziekanowie Leśnym. KPN zachęca do przejazdu na pobliskie parkingi w Palmirach, a także w Dąbrowie Leśnej.

 

Reklama

Kampinoski szlak rowerowy zamknięty komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama