:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Kampinoskie łosie wrażliwym okiem

Publikujemy zdjęcia kampinoskich łosi wykonane przez fotografa i strażaka w jednej osobie: Tomasza Fijołka z Sochaczewa.

 

Są symbolem Puszczy Kampinoskiej. Piękne, dostojne, duże. Wyglądają niesamowicie w porannym świetle na wysokich łąkach i pośród starych drzew.

Tomasz Fijołek z Sochaczewa jest strażakiem. Wyróżnia go nie tylko ofiarna służba, ale i fakt, że fotografuje swoich kolegów w akcji. I robi to bardzo dobrze. Dzięki zdjęciom Tomasza poznajemy bliżej trud i dzielność strażaków w starciu z żywiołami.

W pewnym kontraście z dynamicznymi zdjęciami strażackimi Tomką pozostają jego fotografie dokumentujące różne cuda przyrody. Jak prezentowane właśnie kampinoskie łosie. To nastrojowe impresje, dzięki którym możemy poczuć zapach, chłód i ciszę poranka w puszczy.

- Zdarza mi się także gonić za światłem, brodzić o wschodzie we mgle i chłonąć spektakle zachodu – pisze na swoim blogu tomaszfijolek.pl, gdzie możemy znaleźć więcej zdjęć.

 

 

 

Kampinoskie łosie wrażliwym okiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się