:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Komisariat Łomianki: agresywny właściciel warsztatu samochodowego

Kryminalne sprawy, śledztwa, Komisariat Łomianki agresywny właściciel warsztatu samochodowego - zdjęcie, fotografia

Policjanci z komisariatu w Łomiankach zatrzymali czterech mężczyzn, w tym właściciela warsztatu samochodowego, którym postawiono zarzut pobicia klienta warsztatu.

Wszystko zaczęło się od tego, że klient warsztatu samochodowego chciał wymienić wadliwą część zamontowaną wcześniej w jego samochodzie. Właściciel warsztatu przeszedł od kłótni do rękoczynów. W konflikt włączyło się trzech innych mężczyzn, którzy w porozumieniu z właścicielem warsztatu pobili klienta. A i to nie koniec ich przewinień. Na miejscu interweniowali policjanci z Łomianek.

 

Interwencja - Komisariat Łomianki

Klient jednego z warsztatów samochodowych na terenie powiatu warszawskiego zachodniego chciał wymienić wadliwą część, zakupioną i zamontowaną wcześniej w jego samochodzie we wspomnianym warsztacie. W odpowiedzi spotkał się z agresją właściciela firmy. Konflikt słowny przerodził się w przemoc fizyczną. W krótkim czasie „z pomocą” w bójce właścicielowi warsztatu przybyło trzech innych mężczyzn. Wszyscy bili klienta, a gdy temu udało się wydostać z warsztatu, jego właściciel przeniósł swoją agresję na samochód pokrzywdzonego. Wyrwał lusterko w aucie, zniszczył opony i reflektor. Mniej więcej w tym czasie wezwano policję.

Jak informuje dziś Komenda Powiatowa Policji Powiatu Warszawskiego Zachodniego, funkcjonariusze komisariatu w Łomiankach w związku z pobiciem klienta warsztatu zatrzymali czterech mężczyzn, w tym właściciela firmy. Ten ostatni poza zarzutem pobicia usłyszał dodatkowo zarzut uszkodzenia samochodu. Wobec wszystkich zatrzymanych prokurator zastosował dozór i wydał zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym klientem.

komisariat Łomianki - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-03-23 21:53:19

    Ale bzdury, świetna rzetelność dziennikarska nie ma co.

  • Gość - niezalogowany 2017-03-24 09:02:38

    Już nikt nie będzie przychodził do tego warsztatu znam tego gościa nie raz wulgarnie się zachowywał pluł piskuje niebezpieczne człowiek

Dodajesz jako: Zaloguj się