OSP Strzyżew: córeczka strażaka potrzebuje naszej pomocy

Organizatorami zbiórki krwi dla Lenki Barańskiej są OSP Strzyżew, Urząd Gminy Kampinos i Klub HDK Maksymilian. Foto - plakat.
 • Fotka nr 0 z 1
Portal ikampinos.pl 08/03/2017 13:33

OSP Strzyżew jest współorganizatorem zbiórki krwi dla trzyletniej Lenki, córeczki strażaka.

Trzyletnia córeczka strażaka z OSP Strzyżew, Lenka Barańska, potrzebuje naszej pomocy. W związku z chorobą, na jaką cierpi, 1 kwietnia br. przy Urzędzie Gminy Kampinos odbędzie się zbiórka krwi dla dziewczynki. Mamy nadzieję, że chętnych do pomocy będzie wielu.

 

Trzyletnia Lenka Barańska, córka strażaka z Ochotniczej Straży w Strzyżewie, zachorowała na białaczkę. Nowotwór stwierdzono u niej w listopadzie zeszłego roku. Dziewczynka potrzebuje naszej pomocy.

Zbiórkę krwi dla Lenki organizują OSP Strzyżew, Klub HDK „Maksymilian” oraz wójt Gminy Kampinos. Odbędzie się ona 1 kwietnia 2017 roku w godzinach 10.00 – 14.00 (sobota) przy Urzędzie Gminy Kampinos.

Gorąco apelujemy o włączenie się w akcję pomocy dla Lenki. Oddanie krwi trwa chwilkę, w żaden sposób nas nie kosztuje, a dziewczynce pomożemy w powrocie do zdrowia. Wykażmy się solidarnością. Wiemy wszyscy, jak ciężką chorobą jest białaczka. Sprawmy, by rodzina dziewczynki, nie czuła się w jej obliczu samotna.

 

URZĄD GMINY KAMPINOS

ul. Niepokalanowska 3

05-085 Kampinos

tel. 22 725 00 40

Reklama

osp strzyżew - komentarze opinie

 • dercy lyne - niezalogowany 2019-07-01 14:24:12

  NAJLEPSZA MIŁOŚĆ ONLINE SPELL CASTER, ABY UZYSKAĆ ​​SWÓJ EX LOVER, MĘŻCZYZNA, ŻONA, DZIEWCZYNA LUB POWRÓT CHŁOPA. DODAJ GÓRĘ NA WHATSAPP: +2349083639501
  Cześć wszystkim Jestem Darcy lyne i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą dr Nosa dla mnie zrobił. Po 5 latach małżeństwa z moim mężem z dwójką dzieci, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził, że się ze mną rozwiedzie, jeśli ośmielę się go zapytać o jego romans z innymi kobietami, ja był całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcie w Internecie o nazwie Dr..nosakhare, który pomaga ludziom w związku i problemie małżeństwa przez moc zaklęć miłosnych, początkowo wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbować, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z innymi kobietami i jego ze mną na dobre i prawdziwe . Skontaktuj się z tym świetnym zaklinaczem zaklęć miłosnych, aby rozwiązać swój związek lub problem małżeństwa
  [email protected]
   lub Zadzwoń lub WhatsApp: +2349083639501
  Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje:
  (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego współmałżonka.
  (2) Chcesz zostać awansowany w swoim biurze.
  (3) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegali za tobą.
  (4) Jeśli chcesz mieć dziecko.
  (5) Chcesz być chroniony duchowo.
  (6) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia
  (7) Piłka do loterii

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama