:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C pochmurno z przejaśnieniami

Policja Łomianki: kasjerka i klientka przyłapane na gorącym uczynku

Foto: kasjerka i klientka wspólnie usiłowały ukraść odzież, artykuły spożywcze i przemysłowe warte ponad 900 złotych.

Policja Łomianki: funkcjonariusze tutejszego posterunku zostali powiadomieniu o przestępczym procederze przez pracownika ochrony sklepu.

Czego nie wymyślą złodzieje, żeby się nielegalnie wzbogacić. Dwie mieszkanki gminy Łomianki wykorzystały swój zawód i stanowisko, by okraść market. Zarówno kasjerka, jak i jej klientka są już w rękach policji. Zostały przyłapane na gorącym uczynku przez pracownika ochrony sklepu.

 

Przestępczy proceder polegał na tym, że klientka brała dużo drogiego towaru, a kasjerka nabijała na paragon znacznie mniej, ewentualnie niektóre nabite produkty anulowała tuż przed zakończeniem transakcji.

W dniu, gdy obie kobiety zostały przyłapane na gorącym uczynku, klientka usiłowała przywłaszczyć towar za ponad 900 złotych. Tymczasem na paragonie, który miałaby opłacić, widniało niecałe 200 złotych. Pracownik ochrony marketu zauważył jednak, że coś jest nie tak i wezwał policjantów z Łomianek. Funkcjonariusze potwierdzili przypuszczenia ochroniarza. Kobiety usiłowały okraść sklep na około 700 złotych i ustalili powyżej opisany sposób dokonania kradzieży.

Obie kobiety zostały zatrzymane. Usłyszały zarzut kradzieży artykułów spożywczych, przemysłowych i odzieży. Obie przyznały się do winy i dobrowolnie poddały się karze.

Do zdarzenia doszło w jednej z placówek handlowych na terenie Gminy Łomianki.

 

Policja Łomianki

policja Łomianki - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się