:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C pochmurno z przejaśnieniami

Policja Stare Babice: pijany kierowca chciał wręczyć funkcjonariuszom łapówkę

Policjanci ogniwa patrolowo - interwencyjnego ( Policja Stare Babice) odmówili przyjęcia korzyści majątkowej za odstąpienie od czynności służbowych, foto poglądowe

Policja Stare Babice informuje o ujęciu sprawcy dwóch czynów karalnych. 58-latek nie dość, że kierował samochodem mając 1,7 promila w organizmie, to jeszcze chciał wręczyć funkcjonariuszom łapówkę.

Pierwsi do akcji przystąpili dwaj mieszkańcy powiatu warszawskiego zachodniego, którzy wykazując się obywatelską postawą, postanowili uniemożliwić jazdę pijanemu kierowcy. Najpierw zajechali drogę mężczyźnie, a następnie zawiadomili Komendę Powiatową Policji w Starych Babicach. Już w radiowozie kierowca zaproponował funkcjonariuszom 200 zł za odstąpienie od czynności służbowych. Dodajmy, że miał bagatela 1,7 promila alkoholu w organizmie.

 

Zatrzymany kierowca usłyszał już zarzuty z ust prokuratora. Odpowie przed sądem nie tylko za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, ale i za obietnicę wręczenia policjantom korzyści majątkowej.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, dwóch mieszkańców naszego powiatu z na szczęście udaremniło jazdę pijanemu mężczyźnie. Jeden z nich, widząc jak nietrzeźwy rusza swoim samochodem z parkingu, zdecydował się zajechać mu drogę. Wspólnie z innym świadkiem tego zdarzenia ujęli kierowcę, by ten nie miał możliwości ucieczki. Wezwali policję. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego KPP Stare Babice. Po zbadaniu kierowcy okazało się, że ten ma aż 1,7 promila alkoholu w organizmie.

W radiowozie pijany mężczyzna zaproponował policjantom 200 złotych za wypuszczenie na wolność. W odpowiedzi funkcjonariusze osadzili Andria B. w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia. Gdy promile osiągnęły poziom zerowy, doprowadzono 58-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz czeka go proces sądowy.

 

foto proglądowe

Info na podstawie Policja Stare Babice

policja stare babice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się