Sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej: korzyści i walory

foto: Jakie są korzyści z mieszkania blisko Puszczy Kampinoskiej?
Portal ikampinos.pl 26/06/2017 11:44

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety na temat korzyści z życia w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego

Jak to jest żyć w otulinie Kampinoskiej Parku Narodowego wiedzą najlepiej ci, którzy tu mieszkają. Obywatele Izabelina, Leszna, Łomianek, Starych Babic czy Kampinosu. W ramach projektu „Moja Puszcza. Angażowanie społeczności lokalnych w ochronę przyrody i krajobrazu Kampinoskiego Parku Narodowego oraz jego otuliny” mieszkańcy ci proszeni są o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

Sąsiedztwo Puszczy Kampinoskiej

Cel jest jeden: takie dostosowanie oferty edukacyjnej Kampinoskiego Parku Narodowego, by zaspokajała ona potrzeby pobliskich mieszkańców. Chodzi też o znalezienie rozwiązań problemów przyjaznych przyrodzie, które można by zastosować na sąsiednich posesjach. Wkrótce odbędzie się seria bezpłatnych warsztatów na ten temat i realizatorzy chcą się do nich przygotować jak najlepiej.

Projekt „Moja Puszcza. Angażowanie społeczności lokalnych w ochronę przyrody i krajobrazu Kampinoskiego Parku Narodowego oraz jego otuliny” realizowany jest przez Fundację Sendzimira ze środków POIiŚ oraz NFOŚiGW. W jego ramach mieszkańcy sąsiadujący z KPN proszeni są o wypełnienie krótkiej, zajmującej maksymalnie 15 minut ankiety na temat korzyści wynikających z życia blisko puszczy.

Ankieta dostępna jest TUTAJ.

sąsiedztwo puszczy kampinoskiej - komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama