:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Zwłoki w Puszczy Kampinoskiej

Kryminalne sprawy, śledztwa, Zwłoki Puszczy Kampinoskiej - zdjęcie, fotografia

Dożywocie grozi mieszkańcowi gminy Nowa Sucha podejrzanemu o zabójstwo 59-letniego sochaczewianina, który zaginął w styczniu tego roku. Z naszych informacji wynika, że zwłoki zostały odnalezione w połowie minionego tygodnia w rejonie Głównego Szlaku Turystycznego Puszczy Kampinoskiej w pobliżu Famułek Królewskich.

- Od początku nie mieliśmy wątpliwości, że do śmierci mężczyzny przyczyniła się inna osoba – mówi st. sierż. Agnieszka Dzik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie. - Śledztwo prowadzili funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pod nadzorem sochaczewskiej prokuratury.

Policja i prokuratura nie chcą udzielać zbyt wielu informacji. Wiemy jedynie, że w toku śledztwa ustalono, że w zabójstwo 59-letniego mieszkańca Sochaczewa mógł być zamieszany 49-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Mężczyzna został zatrzymany i w miniony piątek (02.02) przesłuchano go w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie.

- Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa, za co grozi nawet kara dożywotniego więzienia. Tego samego dnia Sąd Rejonowy w Sochaczewie zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego – wyjaśniła Agnieszka Dzik. tomi

Zwłoki w Puszczy Kampinoskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się